Αρχική σελίδα » Προβολή Ανακοινώσεις Προπτυχιακού » Δηλώσεις Μαθημάτων και Συγγραμμάτων

Προβολή Δηλώσεις

Δηλώσεις μαθημάτων εαρινού εξαμήνου 2019-2020 στο my-studies

Υποβολή δηλώσεων 16/4/2020 με 4/5/2020

Δηλώσεις μαθημάτων εαρινού εξαμήνου 2019-2020

Οι δηλώσεις μαθημάτων εαρινού εξαμήνου ακαδ. έτους 2019-20120, θα υποβληθούν μέσω web, από τη διεύθυνση  my-studies.uoa.gr

Για την παραλαβή των συγγραμμάτων τα ίδια μαθήματα θα πρέπει να έχουν δηλωθεί και στην ιστοσελίδα www.eudoxus.gr

Η προθεσμία υποβολής δηλώσεων ορίζεται από 16 Απριλίου 2020 έως και 4 Μαϊου 2020.

Διευκρινίσεις:

Όλοι οι φοιτητές υποχρεούνται να δηλώσουν μέσω web (http://my-studies.uoa.gr) όλα τα μαθήματα του εαρινού εξαμήνου τα οποία θέλουν να παρακολουθήσουν και στα οποία επιθυμούν να εξεταστούν.Οι φοιτητές μπορούν να μεταβάλλουν (τροποποιήσουν)τη δήλωσή τους όσες φορές επιθυμούν μέχρι και τη λήξη της προθεσμίας υποβολής των δηλώσεων.

Επισημαίνεται ότι,  οποιαδήποτε είσοδος στο σύστημα για επανέλεγχο ή τροποποίηση, ακυρώνει αυτόματα την υπάρχουσα δήλωση, γι αυτό θα πρέπει να επαναληφθεί η δήλωση και να οριστικοποιηθεί.

Η δήλωση εμφανίζεται στο ιστορικό δηλώσεων μετά την οριστικοποίηση από την Γραμματεία .

Προϋποθέσεις:

• Β΄ εξάμηνο σπουδών - έως δέκα (10) μαθήματα